piątek, 6 stycznia 2012

konkurs językowy

Wczoraj 5 stycznia 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach odbył się Międzyszkolny Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów z II i III klas gimnazjum. Pierwszym etapem był test leksykalno-gramatyczny z elementami realioznawstwa.
Z naszego gimnazjum udział w konkursie wzięła maksymalna możliwa liczba uczestników, a dokładnie 4 uczestniczki w składzie:
Karolina Knapik i Marysia Orszulik z klasy IIIb oraz Paulina Herman i Nikola Kulik z klasy IIIa.
Do tej części konkursu przygotowywałyśmy się także w okresie międzyświątecznym i muszę z przyjemnością napisać, że Wasze poświąteczne poranne wstawanie opłaciło się, ponieważ z naszej szkoły do drugiego etapu zakwalifikowały się aż 3 dziewczyny!!  HUUURRRAAA!!! Naprawdę jest się z czego cieszyć, ponieważ spośród wszystkich uczestników (a było Was chyba 30)  do II etapu przechodzi tylko 10 osób.
Serdecznie gratuluję Karolinie, Paulinie oraz Nikoli. Dziewczyny już możecie zacząć obmyślać Waszą wizję prezentacji multimedialnej pod tytułem "Ich und meine Umgebung".
Ogromne brawa należą się również Marysi, której zabrakło naprawdę niewiele. Mimo to osiągnęła wynik ponad 50%, co jest powodem do dumy. Tobie również serdecznie gratuluję.
Mówiłam Wam, że będzie dobrze! A w drugim etapie będzie jeszcze lepiej!  ;-)


grafika: www.pixelio.de

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz