wtorek, 10 stycznia 2012

Erfolg - sukces

Poradnik Hani  znacie już na pewno wszyscy... powstał już jakiś czas temu i przez cały czas był modyfikowany i urozmaicany przez nią o nowe narzędzia, które jej się spodobały i dzięki którym okazało się, że nauka niemieckiego przychodzi jej dużo łatwiej, a co ważniejsze efektywność jej nauki naprawdę wzrosła!
Mam już jednego syna, 10-letniego Mateusza, ale Hania to takie moje przybrane dziecko -  Wunderkind;)  Ta mega - nadaktywna dziewczyna w końcu została dostrzeżona i doceniona i w końcu osiągnęła wielki sukces!
Jakiś czasu temu dowiedziałam się o konkursie "Moj@ Edukacja", organizowanym przez Fundację Teraz Edukacja oraz firmy iSource i Think Global. Od początku wiedziałam, że jest to coś dla Hani. I tak też się stało, przez parę miesięcy Hania solidnie pracowała nad swoją prezentacją, zmieniła jej szatę graficzną, wypróbowała i przetestowała narzędzie technologiczne, które staram się wprowadzać na naszych lekcjach języka niemieckiego. Na własnej skórze przekonała się, jak one funkcjonują oraz w czym są przydatne. Jej chęć do działania, zapał i energia były godne pozazdroszczenia. Krok po kroku, schodek po schodku, szczebelek po szczebelku powolutku przybliżała się do celu, jakim od początku był SUKCES.
W końcu zatwierdziłyśmy wersję ostateczną, Hania zgłosiła swoją prezentację, wypełniła formularz i zaczęło się odliczanie... Cierpliwie czekała na werdykt, a gdy w końcu otrzymała zaproszenie do Warszawy myślę, że uwierzyła, że warto! 9 stycznia udałyśmy się obie do Warszawy na konferencję.
Od samego początku wiedziałam, że praca Hani jest świetna, jedyna w swoim rodzaju, wykonana z pasją i sercem - takie zaangażowanie musi zostać dostrzeżone! HANIA  jest tego żywym przykładem;) Cieszę się razem z nią i duma mnie rozpiera!
HANIA zdobyła II miejsce w tym konkursie w kategorii uczniowie gimnazjum!!

Przy tej okazji chciałam także podziękować WAM wszystkim - moim wspaniałym uczniom, chcącym się uczyć, chcącym próbować i eksperymentować, w sumie to dzięki Wam ten blog istnieje, to dzięki Wam chce mi się go prowadzić. Dzięki Wam również w kategorii nauczyciele uzyskałam także II miejsce w tym konkursie, i to właśnie za nasz szkolny blog z języka niemieckiego deutschfun;) 
Dla mnie jest to więc podwójny powód do radości. 
Mam nadzieję, że Hania stanie się dla Was przykładem do naśladowania i zastrzykiem motywacji do dalszej nauki! naprawdę WARTO! 
Jeśli chodzi o samą Hanię to wierzę, że się dopiero rozkręca i jeszcze NAM wszystkim pokaże;) 
A jeśli chodzi o mnie to życzę sobie cały czas takich uczniów i oby było Was jeszcze więcej!!!
Więcej informacji o konkursie, jego przebieg i wynikach znajdziecie tutaj

grafika:  www.pixelio.de 

5 komentarzy:

 1. To chyba ten poradnik, który brał udział w moim konkursie, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję jeszcze raz - i Mistrzowi, i Uczennicy - albo odwrotnie :) Haniu, tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak Łukasz, zmodyfikowany i ulepszony;) Dziękuję Magda;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dziękuję!:) I wielkie podziękowania należą się pani Marcie, bo to ona zaraziła mnie tym nowoczesnym nauczaniem i to dzięki niej stworzyłam prezentację i wzięłam udział w obu konkursach! Jest pani wielka! Szkoda, że nie ma więcej takich nauczycielek - przydałaby się w każdej szkole!

  OdpowiedzUsuń