piątek, 16 marca 2012

die Modenschau in Pielgrzymowice

Pokaz mody w Pielgrzymowicach!

Od jakiegoś czasu w klasach III tematem przewodnim lekcji z języka niemieckiego są buty, koszule, skarpetki, sukienki, szaliki, kurtki, krawaty, szorty, piżamy i inne ubrania! Dodatkowo nowe słownictwo przeplata się z gramatyką - tym razem odmiana przymiotnika po rodzajniku określonym i nieokreślonym. Najlepszym sposobem na naukę, czy też na utrwalanie słówek lub zdań jest zabawa. Dlatego też ostatnim zadaniem domowym klas trzecich było przygotowanie prezentacji lub filmiku pt.: "Die Modenschau", czyli pokaz mody. Wasze zadania domowe już do mnie dotarły!
Widać, że dobrze się przy tym bawiliście i o to mi też właśnie chodziło!
Każdy z Was przedstawił pokaz na miarę swoich możliwości, jak zwykle wszystkie prezentacje są inne  i oryginalne. Pojawiają się w nich błędy, ale przecież każdy je popełnia. Ważne, że wykazaliście się pomysłowością, zawarliście wszystkie potrzebne informacje i nie baliście się mówić! To bardzo ważne!!!
Świetna robota!!!

Pierwszy pokaz mody w wykonaniu dziewczyn z klasy III a - Magdy, Pauliny i Żanety.

Drugi show także w wykonaniu dziewczyn z klasy III a - Dominiki, Julki oraz Oli.

Trzeci pokaz wykonany przez kolejne dziewczyny z klasy IIIa: Olę i Weronikę.

Kolejny show należy do uczniów klasy IIIb: Józka, Grzesia i Doroty.

Piąty pokaz także przygotowali uczniowie klasy IIIb: Kasia, Mateusz i Szymon.

Reszta pojawi się wkrótce;-);-)

Dodaję resztę;) Ale jaką resztę! Dziewczyny z III b jak zwykle dały czadu: Karolina, Agnieszka, Basia i Patrycja niczym szykowne modelki zaprezentowały na wybiegu najnowsze TRENDY w Pielgrzymowicach;)
Kolejny show należy do dziewczyn z IIIa - Pauliny, Klaudii, Zuzy oraz Oli. Dziewczyny podobnie, jak ich poprzedniczki wykorzystały korytarz szkolny do wybiegu! Świetny pomysł i wspaniały pokaz!
Monika i Justyna z klasy III b również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły! Nie tylko zrobiły świetny filmik, połączony ze zdjęciami i napisami, ale także odważyły się tekst przeczytać! Gratuluję!
grafika: pixelio.de

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz