czwartek, 8 września 2011

Deutschlerner stellen sich vor

Jednym z elementów naszych lekcji z języka niemieckiego jest możliwość przedstawienia siebie na blogu Pana Łukasza Tyczkowskiego, dzięki której możecie stać się "sławni";-)
Na czym to polega?
Pan Łukasz Tyczkowski ma u siebie na blogu takie fajne miejsce zarezerwowane dla uczących się języka niemieckiego, aby mogli na każdym poziomie zaawansowania wykazać się swoimi umiejętnościami językowymi i przedstawić swoją osobę innym, oczywiście w języku niemieckim! Jest to świetny pomysł, ja kiedyś nie miałam takiej możliwości. Dlatego zachęcam Was do korzystania z "dobrodziejstw technologicznych" dzisiejszych czasów, wykorzystując je w celach edukacyjnych;)
Na blogu o języku niemieckim przedstawiły się już: Nikoletta Kulik, Patrycja Klimosz, Kasia Stania i niedawno również Hania Holeksa.
Ucząc się języka obcego najlepiej czynić to jak najczęściej praktycznie, a warto zacząć właśnie od przedstawienia się na blogu - dzięki temu możecie być dumni sami z siebie, bo Wasza nauka jest doceniana także przez innych oraz mieć satysfakcję, że zachęcacie innych do podejmowania tego typu działań.
Ja oczywiście z niecierpliwością czekam na innych, a już obecnym nie pożałuję odpowiednich ocen w dzienniku;-) Tutaj znajdziecie wypowiedzi dziewczyn.

grafika: http://sxc.hu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz