poniedziałek, 5 września 2011

FISZKI - sposób na efektywniejszą naukę słówek

W związku z faktem, iż wiem jak strasznie nie lubicie wkuwać słówek, postanowiłam przypomnieć Wam o naszej "FISZKOMANII" i tym samym uatrakcyjnić Waszą naukę.
Generator fiszek online, który znajdziecie na stronie quizlet.com umożliwia Wam bardzo przyjazną naukę słownictwa poprzez gry i zabawę, no i w ulubionym przez Was towarzystwie, a mianowicie w towarzystwie internetu, komputera, myszki, gier... W trakcie uczenia się słówek z poszczególnych zestawów możecie czatować ze znajomymi, którzy także należą do grupy. Zapraszam na stronę, zapraszam do naszej grupy NUTELLA i zapraszam do brania udziału w naszych zawodach fiszkomaniaków, w których jak zwykle za pobicie rekordów możecie otrzymać punkty z aktywności. Zobaczcie i wypróbujcie, jak nauka staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i efektywniejsza! Kto już spróbował, ten wie!
Dokładne informacje na temat korzystania z tej stronki opisuje Pan Łukasz Tyczkowski na swoim blogu: http://blog.tyczkowski.com/2010/10/fiszki-jako-ciekawy-sposob-na-nauke-nowych-slowek/ . Postępując zgodnie z jego instrukcjami na pewno uda Wam się bez problemu zarejestrować i zalogować. Natomiast, jak się uczyć oraz jak korzystać z zestawu już gotowego dowiecie się ze screencastu.
Życzę skutecznego i przyjemnego uczenia i oby nauka słówka nigdy już nie była Waszą zmorą!!! Do zobaczenia w naszej grupie;-)

grafika: www.quizlet.com

1 komentarz:

  1. Ja nigdy nie byłam dobra z niemieckiego, ale od czasu gdy p.Marta pokazała nam tę stronę moje oceny zmieniły się na dużo lepsze! Dlatego z doświadczenia wiem, że pomaga w nauczaniu a poza tym można się świetnie przy niej bawić!!:)Polecam

    OdpowiedzUsuń