sobota, 15 października 2011

"Łamacz językowy" - konkurs

Konkursu czas zacząć!

Niniejszym uważam szkolny konkurs na najbardziej zabawny, dziwny i kreatywny filmik, przedstawiający uczestnika wypowiadającego jeden z trzech niemieckich łamańców językowych za rozpoczęty!!
Od dzisiaj aż do piątku możecie do woli oglądać filmiki i wybierać swojego faworyta! W piątek będziecie zobowiązani do oddania głosu na jedną osobę na specjalnie do tego przygotowanych "formularzach".
Wszystkie filmiki są rewelacyjne, pomysły kreatywne a łamańce językowe wypowiedziane niezwykle profesjonalnie! Wybór nie jest łatwy i podjęcie decyzji na pewno zajmie Wam trochę czasu, dlatego bardzo proszę o dokładne przeanalizowanie i przemyślenie wszystkich argumentów za i przeciw. Spośród Waszych głosów zostaną wyłonione 3 osoby, które uzyskają największą liczbę głosów i one zakwalifikują się do drugiego etapu, który będzie miał miejsce w dniu 25 października w trakcie wizyty Deutsch-Wagen-Tour w naszej szkole. Wtedy to dowiemy się kto zyskał tytuł "Mistrza w łamaniu języka niemieckiego", a do kogo należą dwa tytuły wicemistrzowskie.
Na zwycięzców czekają nagrody;)
Filmiki zamieszczam poniżej:

Patrycja Puzoń klasa I b
Hania Holeksa klasa II bBłażej Białończyk klasa II bAda Puzoń klasa II b
 Angelika Borowiec klasa II a
Ola Dyrna klasa III a
1 komentarz:

  1. Ja mam już swojego faworyta, a raczej faworytkę :-P

    OdpowiedzUsuń